Váš spolehlivý partner - Kovošrot Praha, sběrna Praha, výkup kovů – Surpap trans s.r.o., Tuklaty
sipka Hlavní strana  sipka VOLEJTE: 603 899 666, 602 331 816   Facebook  
 
 

Naše firma Surpap trans s.r.o. Kovošrot Praha, sběrna Praha, výkup kovů – Tuklaty nabízí tyto služby

 
     
 

Kovošrot, sběrna surovin Praha - výkup kovů

  Kovošrot, sběrna surovin Praha - výkup kovů  
 

Naše společnost se zabývá zejména výkupem železných a neželezných kovů. Kovový odpad přebíráme a vykupujeme pro jeho další zpracování využití a recyklaci.V naši sběrně Vás obslouží ochotný personál, který převezme vaše kovy dle platné legislativy a aktuálního ceníku. Ceníky pro výkup jsou pravidelně aktualizovány a řídí se vývojem cen na burze a v jednotlivých huťích v ČR i zahraničí.

   
         
  Kovošrot, sběrna surovin Praha - výkup kovů  

Kovošrot Praha - výkup ŽELEZA

 
   

Jako železo je přebírán zejména plech, litina, silný materiál až do kategorie nad 1cm. Odpad má být čistý a jednodruhový. Rozměrnější nebo kombinované celky může naše obsluha dopracovat do žádoucího stavu- může být zohledněno v ceně. Zejména nejsou přebírány plechovky od barvy, spreje, věci s olejovými náplněmi, nebo jimi znečištěné, pietní předměty, železniční vybavení, dopravní značky a kanály bez potvrzení odborné firmy. Železný šrot je nezbytný pro výrobu nové oceli. Výrobou 1tuny železa z železného šrotu se ušetří až 2tuny černého uhlí, 4tuny železné rudy a 70hodin lidské práce.

 
         
 

Kovošrot Praha - výkup HLINÍKU ( AL )

     
 

Hliník je nemagnetický kov typické barvy. Při výkupu se dělí na plech a litý (případně profily, elektrovodný a další). Je přebírán jako čistý jednodruhový materiál

  Kovošrot, sběrna surovin Praha - výkup kovů, výkup barevných kovů  
       
 

Kovošrot Praha - výkup MĚĎ, BRONZ, MOSAZ

   
 

Jsou mezi dražšími barevnými kovy. Také proto se velmi dbá na kvalitu přijímaných materiálů.

   
       
 

Kovošrot Praha - ZPĚTNÝ ODBĚR ELEKTROMOTORU

   
 

Ve větších celcích jsou snadno oddělitelné a k předání samostatně. Nemají být spojeny s převodovkami, nebo litinovými nálitky. Menší elektromotůrky bývají zabudovány v elektrozařízeních. Tam demontáž nedoporučujeme. Předejte raději celé zařízení a demontáž ponechte odborné firmě.

   
         
  Kovošrot Praha - výkup PAPÍRU, ČASOPISU, LETÁKU ...  

Kovošrot Praha - výkup PAPÍRU, ČASOPISU, LETÁKU ...

 
   

Na naši sběrne provádíme výkup papíru. Papír vykupujeme roztříděný v čistém a suchém stavu ve dvou kategoriích:

  • noviny, časopisy, letáky

  • karton, lepenka

Suroviny shromažďujeme a předáváme k dalšímu zpracování v papírnách.

 
         
 

Kovošrot Praha - ZPĚTNÝ ODBĚR EL. SPOTŘEBIČE

 

Kovošrot Praha - ZPĚTNÝ ODBĚR AKUMULÁTORY

 
 

Elektrický spotřebič je elektrické zařízení používané v domácnostech, v dílnách a pod. využívající ke své činnosti elektrickou energii. Zlikvidovat na pobočkách můžete veškeré zařízení odebírající elektrický proud např.: pračky, ledničky, sporáky, elektrické přímotopy, elektrické nářadí, počítače, televizory, mobilní telefony atd.

 

Olověný akumulátor je sekundární galvanický článek s elektrodami na bázi olova, jehož elektrolytem je kyselina sírová.Obsah akumulátoru je velice nebezpečný a zdraví škodliví .Likvidaci ponechte odborné firmě nám.

 
         
 

Kovošrot Praha - výkup KABELU

  Kovošrot Praha - výkup KABELU  
 

Hledáte výkup kabelů za nejlepší cenu? Zajímá vás výkupní cena starých či nevyužitých kabelů a kabeláže? Specializovaný kovošrot Surpap trans s.r.o. se zabývá výkupem, tříděním a zpracováním kabelů. Zajišťujeme výkup kabelu za výhodných finančních podmínek. Máme vlastní techniku pro odvoz staré kabeláže.

Vykupujeme veškeré druhy kabelů. Podle výtěžnosti určíme cenu. Procentuelní výtěžnost určujeme podle cca. 200 vzorků, které jesme průběžně vytvořili nebo podle katalogů kabelů. Často také určujueme obsah kabelu analýzou dovezeného vzorku.

Výkup kabelů

Vykupujeme kabely, které dále recyklujeme na naši výrobní lince. Provádíme jak výkup starých Cu kabelů, tak i různých výrobních zmetků či nepotřebných zásob. Kabely roztřídíme na měděné, hliníkové, samonosné, se stíněním z hliníku, mědi nebo železa. A následně probíhá recyklace kabelů jejich předrcením na několika centimetrové kusy, které se poté po průchodu granulátory rozdrtí na kousky o rozměrech v řádu několika milimetrů (vše záleží na typu recyklovaných kabelů). Výsledná drť se za pomoci vibračních stolů a vzduchotechniky roztřídí na kovový granulát a plastový granulát. Elektro kabely větších průměrů se nezpracovávají v granulačních linkách, ale za pomoci strojů se z nich párá izolace a vzniká tak tedy měděný nebo hliníkový drát a PVC nebo PE izolace.

Výkup měděných kabelů

Měděné kabely a žíly se nejdříve roztřídí na silné a slabé. Slabé kabely se rozdrtí a dále zpracují na granulační lince. Silné kabely se párají ručně na páračkách.

Výkup kabelů Praha Nabízené služby Kabely vykupujeme po celé ČR. Odvoz je možné domluvit z Prahy

   
         
  Kovošrot Praha - VÝKUP A SBĚR BAREVNÝCH KOVU  

Kovošrot Praha - VÝKUP A SBĚR BAREVNÝCH KOVU

 
   

Na naší provozovně vykupujeme železný šrot od drobných zákazníků i od firem. Dle povahy, druhu a množství kovového odpadu se stanoví cena a další způsoby úpravy, s maximálním ohledem na ochranu životního prostředí.

Přijímaný kovový odpad nesmí obsahovat látky zdraví škodlivé, výbušné, vyzařující nebezpečné záření a další zboží, které by mohlo při další manipulaci a zpracování ohrozit zdraví a bezpečnost lidí, životní prostředí nebo způsobit škodu.

Výkup barevných kovů

Výkup barevných kovů probíhá v neomezeném množství.

Bezhotovostní platby a zajištění složení materiálu manipulační technikou při zajištění maximální možné výkupní ceny samozřejmostí.

Ceny jednotlivých druhů barevných kovů jsou stanoveny dle aktuálních údajů burzy.

 
 

Kovošrot Praha - ZPĚRNÝ ODBĚR AUTOBATERIÍ

     
 

Překáží vám v garáži stará autobaterie? Musíte ve vašem voze vyměnit baterii a přemýšlíte, co udělat s tou starou? Autobaterie je nebezpečný odpad, ale my Vám za ně zaplatíme!

Zpětný odběr autobaterií

Neodhazujte autobaterie na žádnou černou ani povolenou skládku, nenechávejte ji pohozenou v lese. Cesta k nám se Vám úrčitě vyplatí!

   
         
Váš spolehlivý partner - Kovošrot Praha, sběrna Praha, výkup kovů – Surpap trans s.r.o. Tuklaty.
Copyright © 2017 Surpap trans s.r.o., Kovošrot Praha, MAPA WEBU - webmaster ZMORWARE